Wiadomości
Muzułmański burmistrz Rotterdamu do ekstremistów : 'don't like freedom' to 'f*** off'
Muzułmański, pochodzący z Maroka burmistrz holenderskiego Rotterdamu w bardzo dosadnych słowach wyraził swoją radę dla wszystkich islamistów, którzy nie chcą się dostosować do zasad panujących w Holandii i całej Europie.
53-letni Ahmed Aboutaleb zabrał głos w nawiązaniu do niedawnych wydarzeń w Paryżu. Był gościem programu „Nieuwsuur”, w którym poruszane są bieżące sprawy. Polityk stwierdził, że jest dla niego niezrozumiałym, iż ktoś zwraca się przeciwko wolności i jeśli nie lubi tej wolności, powinien spakować walizki i opuścić Holandię. Dodał, że być może ekstremiści znajdą dla siebie lepsze miejsce do życia i będą dzięki temu w zgodzie z samymi sobą, ale na pewno nie powinni zabijać niewinnych dziennikarzy.
Aboutaleb podkreśli, że chce budować społeczeństwo jedności, w którym każdy będzie czuł się dobrze, a na spokojnych muzułmanów niemających złych intencji nikt nie będzie patrzył podejrzliwie. Cała reszta, która tego nie akceptuje powinna – i tu użył wulgaryzmu wyp..lać – dać sobie spokój i wyjechać.
środa, 14 stycznia 2015 12:04
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
Ciężkie opady śniegu paraliżują Wielką Brytanię: porzucone auta, odwołan…
Gdzie w Anglii spadł już śnieg – i gdzie w UK może pojawić się nawet 25 …
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Wielka Brytania zmaga się z zamieciami śnieżnymi i „lodowymi pułapkami” …
Wielka Brytania: Kody pocztowe o największym ryzyku włamań: Birmingham i…
„Mamo, ja umrę” – przerażenie 9-latki z Birmingham po ataku psa na osied…






