Wiadomości
Imigranci bardziej dbają o swoje dzieci niż Brytyjczycy

Dzieci z rodzin imigranckich robią większe postępy w szkole niż ich rówieśnicy z białej klasy robotniczej, ponieważ rodzice poświęcają im więcej uwagi – uważa Sir Michael Wilshaw, dyrektor Ofsted.
Dzieci z rodzin imigranckich robią większe postępy w szkole niż ich rówieśnicy z białej klasy robotniczej, ponieważ rodzice poświęcają im więcej uwagi – uważa Sir Michael Wilshaw, dyrektor Ofsted.Dyrektor Ofsted skrytykował rodziców, którzy nie pomagają dzieciom w odrabianiu lekcji i nie czytają z nimi. Podkreślił, że właśnie takiego wsparcia udzielają rodzice swoim podopiecznym w rodzinach imigranckich, dzięki czemu dzieci osiągają lepsze wyniki w nauce.
Michael Wilshaw postulował nawet kiedyś, by rodzice niepomagający dzieciom w lekcjach dostawali kary finansowe.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Przestępcy nie chcą deportacji z UK | Czytaj następny artykuł: Brytyjczycy czyszczą szkoły z islamskiego radykalizmu |
Gorące Tematy

Darmowe bony na zakupy w Wielkiej Brytanii. W tym regionie można dostać …

HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Milion …

Ryanair ostrzega pasażerów. Ten popularny przedmiot w bagażu podręcznym …

Ogromne wypłaty za kredyty samochodowe coraz bardziej realne. Średnio na…

Polka skazana za znęcanie się nad niemowlętami w londyńskim żłobku ma zo…

Wielka Brytania szykuje podwyżki płac w 2026 roku. Jest też sposób na do…

16-latek ugodzony nożem na parkingu w Birmingham. Policja szuka sprawcy