Wiadomości
Znaleźli boeinga? "Dwa duże obiekty" na środku oceanu
Na Oceanie Indyjskim, ok. 2600 km od wybrzeży Australii, satelity zlokalizowały dwa obiekty unoszące się na wodzie - podała Australijska Agencja Bezpieczeństwa Morskiego (AMSA). Wyglądają na "wiarygodne", są "rozsądnej" wielkości i mogą być szczątkami zaginionego boeinga 777 linii lotniczych Malaysia Airlines. Większy z obiektów ma około 24 metrów. W rejon wysłano amerykańskie i australijskie samoloty rozpoznawcze.Obiekty, które mogą być szczątkami zaginionego samolotu malezyjskich linii lotniczych, zlokalizowano około 2600 km na południowy zachód od australijskiego miasta Perth.
To miejsce położone tysiące kilometrów od obszarów objętych dotychczasowymi poszukiwaniami. Te były prowadzone wokół wybrzeży Malezji, Tajlandii, Indonezji i Chin, bo samolot lecący z Kuala Lumpur miał dotrzeć do Pekinu.
Informację o namierzeniu przez satelity domniemanych szczątków boeinga 777 przekazał w parlamencie w Canberze premier Australii.
Źródło: tvn24.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mężczyzna aresztowany w pobliżu przedszkola w Erdington | Czytaj następny artykuł: Utrudnienia w ruchu: Na Spaghetti Junction przewrócił się samochód |
Gorące Tematy

Reform UK chce dużej zmiany dla pracowników. Podatek od nadgodzin ma zni…

Fala upałów: Dlaczego 33°C w Wielkiej Brytanii jest bardziej uciążliwe n…

Wielka Brytania może wrócić do UE szybciej niż wielu się spodziewa. W Br…

Sześć najbiedniejszych obszarów Anglii znajduje się w Birmingham. Nowe d…

Polacy masowo opuszczają Wielką Brytanię. Najnowsze dane pokazują wyraźn…

Dramatyczne chwile na pokładzie samolotu do UK. Pilot zasłabł w czasie l…

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje 80 godzin darmowego pr…