Wiadomości
Próbował uciec policjantom, zgubił oponę
Koszalin (woj. zachodniopomorskie). - Policjanci z ruchu drogowego patrolujący miasto nieoznakowanym samochodem zauważyli pojazd, który nie miał włączonych świateł. Wydali kierującemu sygnały do zatrzymania, ale ten nie zareagował i zaczął uciekać.
Kierowca gwałtownie wjechał na krawężnik i z całym impetem uderzył w narożnik budynku - relacjonuje spektakularne zatrzymanie pijanego 19-latka asp. Mirosława Rudzińska z policji w Koszalinie. Gdy auto robiło gwałtowny zwrot, z prawego przedniego koła zsunęła się opona. Okazało się, że 19-latek nie posiadał prawa jazdy. Trafił do aresztu, gdzie trzeźwieje.
Żródło: TVN24/x-news
czwartek, 06 lutego 2014 08:46
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania alarmuje: osoby odchodzące na emeryturę w 2050 roku będą…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla 35 milionów pracowników – H…
Piękna nadmorska wioska w Wielkiej Brytanii z 24-kilometrową plażą i naj…
Wielka Brytania wprowadza zakaz podróży do 31 krajów – pełna lista zakaz…
Tysiące rodzin w UK otrzyma bony o wartości 180 GBP do supermarketów
Wielka Brytania szykuje się na rekordowe upały – temperatury sięgną 34°…
Anglia wprowadza obowiązkowe wodomierze dla tysięcy gospodarstw domowych