Wiadomości
Policja prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dziecka z Coventry.

Dwuletni chłopiec z poważnymi obrażeniami głowy został przyjęty, w poniedziałek około godziny trzynastej, do University Hospital w Coventry w następnie przewieziono go do Birmingham Children’s Hospital. We wtorek po południu chłopiec zmarł w szpitalu.
Dwuletni chłopiec z poważnymi obrażeniami głowy został przyjęty, w poniedziałek około godziny trzynastej, do University Hospital w Coventry w następnie przewieziono go do Birmingham Children’s Hospital. We wtorek po południu chłopiec zmarł w szpitalu.Wynik ekspertyzy sądowej po przeprowadzonej wczoraj sekcji zwłok, był niejednoznaczny i wymagane są dalsze badania w celu ustalenia przyczyny śmierci.
Policja aresztowała a 21-letniego mężczyznę i 25 letnią kobietę pod zarzutem popełnienia morderstwa. Mężczyzna i kobieta, pozostaną w areszcie i zostaną dziś przesłuchani.
Jako część dochodzenia policja zabezpieczyła dom na Richmond Street w Coventry.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polka wygrała 7 tys. funtów za zakaz rozmów po polsku. | Czytaj następny artykuł: Czego boją się Polacy w Wielkiej Brytanii? |
Gorące Tematy

Niepokojące prognozy dla Wielkiej Brytanii. Liczby mogą zaskoczyć

UE wprowadza ogromne zmiany w podróżach ze zwierzętami z Wielkiej Brytan…

Wielka Brytania planuje rewolucję w rachunkach za prąd. Rząd ujawnia sze…

Wielka Brytania: samolot EasyJet był „za ciężki”, by wystartować. Pasaże…

Ryanair, easyJet i Jet2 wydają pilne ostrzeżenia dla pasażerów. Wyjaśnio…

Kobieta w UK dostaje 750 GBP miesięcznie i pokazuje, jak ubiegać się o t…

B&M i Home Bargains w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów