Wiadomości
20-latek nie żyje, 82-letnia kobieta ciężko ranna po ataku nożownika w Londynie
Policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o dźgnięcie nożem dwóch osób w zachodnim Londynie, które spowodowało śmierć jednej ofiary i poważne obrażenia u drugiej.
Policja została wezwana wczoraj (12 listopada) około godziny 19:50 do Albany Parade w Brentford w po otrzymaniu zgłoszenia o ataku.
Mężczyzna, prawdopodobnie 20-letni, został znaleziony z ranami kłutymi i został uznany za zmarłego na miejscu.
Śledczy twierdzą, że znają jego tożsamość i zapewniają wsparcie jego rodzinie.
Formalna identyfikacja jednak zostanie zorganizowana w odpowiednim czasie.
Natomiast sekcja zwłok rozpocznie się w sobotę 13 listopada.
82-letnia kobieta z ranami kłutymi trafiła do szpitala. Jej stan jest poważny, ale oceniono, że nie zagraża jej życiu.
Mężczyzna po trzydziestce został aresztowany dziś rano pod zarzutem morderstwa i usiłowania morderstwa. Aresztowany ciągle przebywa na komisariacie policji w Londynie.
Policja prosi każdego, kto może mieć jakieś nagranie — czy to z dzwonków do drzwi, kamer samochodowych czy urządzeń mobilnych — o kontakt.
Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Wielka Brytania. Kolejne samoloty deportacyjne odleciały puste – rządowy…
Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…