Wiadomości
Światowi przywódcy z elektrośmieci. Proekologiczna rzeźba przed szczytem G7 w Kornwalii
Angielski artysta Joe Rush stworzył rzeźbę przywódców państw grupy G7.
Angielski artysta Joe Rush stworzył rzeźbę przywódców państw grupy G7.
Instalacja została wykonana z elektrośmieci i ma zwrócić uwagę polityków na problem przetwarzania elektrośmieci, recyklingu i zachęcić do większej troski o środowisko.
Rzeźba z elektrośmieci nawiązuje do słynnego pomnika czterech prezydentów USA na Mount Rushmore.
Konstrukcja angielskiego artysty nazywa się "Recyclemore", co jest nawiązaniem do amerykańskiego monumentu, ale znaczenie tej zbitki słownej można przetłumaczyć jednocześnie jako „recykluj więcej”.
Kwestie zmian klimatycznych i ochrony środowiska są na liście tematów rozmów podczas szczytu G7, który rozpocznie się w piątek (11.06) w Kornwalii.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Dwa przypadki małpiej ospy odnotowano w Wielkiej Brytanii | Czytaj następny artykuł: Molestowanie seksualne staje się normą wśród uczniów w Wielkiej Brytanii |
Gorące Tematy
Polacy masowo opuszczają Wielką Brytanię. Powroty do ojczyzny napędzają …
Miliony klientów sieci komórkowych w UK mogą otrzymać do 104 GBP. Ruszył…
Wielka zmiana w Birmingham: mieszkańcy dostaną cztery pojemniki na śmiec…
Pełna lista dni bank holiday w Wielkiej Brytanii w 2026 roku: Jak podwoi…
HMRC zyskało wgląd w aktywność w sieci. Kontrole mogą uderzyć w tysiące …
Atak zimy w Wielkiej Brytanii. Śnieg możliwy nawet w Birmingham – progno…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać tysiące funtów z HMRC za dono…







