Wiadomości
Boris Johnson opuścił oddział intensywnej terapii
Boris Johnson opuścił oddział intensywnej terapii, na którym przebywał od poniedziałku wieczorem.
Premier ciągle pozostaje na oddziale ogólnym w szpitalu St Thomas, gdzie będzie „pod ciągłą opieką”- poinformował w czwartek wieczorem jego rzecznik.
Premier Boris Johnson został przyjęty do szpitala w Londynie w niedzielę z powodu nieustających objawów COVID-19.
W poniedziałek 55-letni premier został przeniesiony na szpitalny oddział intensywnej terapii po tym, jak z powodu zakażenia koronawirusem pogorszył się stan jego zdrowia.
Decyzja o przeniesieniu szefa rządu na intensywną terapię zapadła, ponieważ premier miał problemy z oddychaniem i wysoką gorączkę.
Na prośbę Johnsona obowiązki szefa rządu przejął tymczasowo minister spraw zagranicznych Dominic Raab.
czwartek, 09 kwietnia 2020 20:02
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…
Wielka Brytania. Kolejne samoloty deportacyjne odleciały puste – rządowy…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…