Wiadomości
28 z 381 osób, które zmarły po zakażeniu koronawirusem ostatniej doby nie miało chorób współistniejących
W ciągu ostatniej doby odnotowano rekordową liczbę zgonów i nowych zakażeń. Zmarło 381 zgonów i potwierdzono 3009 nowych przypadków zakażeń koronawirusem.
W
ciągu ostatniej doby odnotowano rekordową liczbę zgonów i nowych
zakażeń. Zmarło 381 zgonów i potwierdzono 3009 nowych przypadków zakażeń
koronawirusem.
NHS England poinformowało, że 28 osób, które zmarły, po zakażeniu koronawirusem, ostatniej doby nie miało żadnych chorób współistniejących.
Pacjenci, którzy zmarli w szpitalach w Anglii ostatniej doby, czyli do godziny 17:00 30 marca 2020 byli w wieku od 13 do 98 lat.
13-letni chłopiec z południowego Londynu stał się najmłodszą ofiarą koronawirusa w Wielkiej Brytanii. Według rodziny 13-latka chłopiec nie miał żadnych innych problemów zdrowotnych.
Na wczorajszej konferencji prasowej, Michael Gove powiedział: „Liczby te podkreślają jak ważne jest przestrzeganie rządowych wytycznych dotyczących dystansu społecznego”.
„Im bardziej ograniczamy kontakt, tym bardziej spowalniamy rozprzestrzenianie się epidemii i tym bardziej możemy pomóc NHS”.
Według danych rządowych do godziny 9:00 31 marca przeprowadzono testy u 143 186 osób, z czego 25 150 uzyskało wynik pozytywy.
Do godziny 17:00 30 marca 2020 liczba wszystkich osób, które z zmarły w szpitalach w Wielkiej Brytanii po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa wzrosła do 1 789.
Do tej pory w kraju wyzdrowiało 135 osób.
Według ostatnich danych w Birmingham odnotowano 650 potwierdzonych przypadków koronawirusa.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania alarmuje: osoby odchodzące na emeryturę w 2050 roku będą…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla 35 milionów pracowników – H…
Piękna nadmorska wioska w Wielkiej Brytanii z 24-kilometrową plażą i naj…
Wielka Brytania wprowadza zakaz podróży do 31 krajów – pełna lista zakaz…
Tysiące rodzin w UK otrzyma bony o wartości 180 GBP do supermarketów
Wielka Brytania szykuje się na rekordowe upały – temperatury sięgną 34°…
Anglia wprowadza obowiązkowe wodomierze dla tysięcy gospodarstw domowych