Wiadomości
Pilne: Boris Johnson zakażony koronawirusem
Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.
Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.
Premier napisał na Twitterze: „W ciągu ostatnich 24 godzin miałem łagodne objawy i uzyskałem pozytywny wynik na obecność koronawirusa".
„Jestem teraz w izolacji, ale będę nadal kierował rządem podczas walki z tym wirusem, za pomocą wideokonferencji".
„Razem to pokonamy. #StayHomeSaveLives”.
Downing Street poinformowało, że premier Johnson został przebadany za radą swojego głównego oficera medycznego profesora Chrisa Whitty'ego, po tym jak zaczął wykazywać „łagodne objawy” w czwartek.
Zgodnie z wytycznymi premier się izoluje na Downing Street.
Według najnowszych informacji przekazanych przez NHS liczba wszystkich śmiertelnych ofiar w Wielkiej Brytania wzrosła do 578. W ciągu ostatniej doby zmarło 113 osób.
Ostatniej doby 2 129 osób uzyskały pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa w Wielkiej Brytanii.
Jest to rekordowy wzrost, zwiększył on całkowitą liczbę zachorowań na wyspach do 11 658.
Over the last 24 hours I have developed mild symptoms and tested positive for coronavirus.
I am now self-isolating, but I will continue to lead the government’s response via video-conference as we fight this virus.
Together we will beat this. #StayHomeSaveLives pic.twitter.com/9Te6aFP0Ri
— Boris Johnson #StayHomeSaveLives (@BorisJohnson) March 27, 2020
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania zaskoczona nowymi danymi: odnotowano wzrost powyżej prog…

Wielka Brytania zmienia zasady wjazdu. Od 25 lutego nowe przepisy dla po…

DWP wydaje pilne ostrzeżenie: od kwietnia 2026 tysiące osób stracą świad…

Moneta o nominale 50 pensów warta 125 funtów. Sprawdź, czy masz ją w por…

Wielka Brytania wycofuje się z obowiązkowego Digital ID. Starmer zalicza…

Rockowa rozgrzewka przed Finałem WOŚP w Birmingham!

Wielka Brytania szykuje największą rozbudowę farm wiatrowych. Rachunki z…
