Wiadomości
Mężczyzna raniony butelką w szyję w Solihull
Mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak został raniony butelką w szyję w centrum Solihull.
Mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak został raniony butelką w szyję w centrum Solihull.
Policja i ratownicy medyczni zostali wezwani do ataku, w którym mężczyzna został ugodzony w szyje.
Do zdarzenia doszło na High Street w piątek 28 lutego tuż przed godziną 2.15 rano.
Rzeczniczka West Midlands Police powiedziała: „Otrzymaliśmy doniesienie o ataku, do którego doszło na High Street w Solihull, tuż przed 2.15 rano”.
„39-letni mężczyzna został raniony butelką w szyję i został przewieziony do szpitala. Oceniono, że odniesione przez niego rany nie zagrażają jego życiu”.
„W ramach dochodzenia przeglądamy materiały z monitoringu, a miejsce zdarzenia ogrodzono kordonem policyjnym”.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania przygotowuje się na 192-godzinny atak śnieżycy – intensy…
Podwyższenie progu podatkowego w Wielkiej Brytanii z 12 570 GBP do 20 00…
Supermarkety w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów. „Nie j…
Brutalny atak w centrum Birmingham. Kobieta w krytycznym stanie po ugodz…
Ryanair uruchamia 2 nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Loty już od 20 GBP
Ryanair wydaje ważny komunikat dla podróżnych – od przyszłego tygodnia d…
HMRC błędnie wstrzymało wypłatę benefitów dla 23 500 rodzin w Wielkiej B…






