Wiadomości
WizzAir zamierza wprowadzić bilety miesięczne
WizzAir chce umieścić w swojej ofercie bilety miesięczne. Dzięki temu będzie można latać ze stałą, comiesięczną opłatą. Ma to zachęcić pasażerów do regularnego latania.
WizzAir chce umieścić w swojej ofercie bilety miesięczne. Dzięki temu będzie można latać ze stałą, comiesięczną opłatą. Ma to zachęcić pasażerów do regularnego latania.
Według informacji do których dotarł portal Fly4free przewoźnik lotniczy pracuje nad usługą Wizz PASS, czyli tzw. lotniczym abonamentem.
Wizz Air nie zaprzeczył doniesieniom, ale też nie potwierdził jeszcze nowej opcji twierdząc ze że nowe usługi będzie ogłaszał w stosownym terminie.
Linia lotnicza, ma pobierać z konta bankowego klientów daną kwotę, raz w miesiącu, przez cały rok. Będzie to działać na zasadzie subskrypcji opartej na podpisanej wcześniej umowie.
Po wykupieniu abonamentu pasażer będzie mógł zarezerwować swój lot bez konieczności płacenia za bilet, będzie to jednak bilet bez żadnych dodatkowych usług, tj. bagażu rejestrowanego, pierwszeństwa wejścia na pokład samolotu.
Ważną informację jest też fakt, że będą istniały ograniczenia dotyczące tego, dokąd chcemy lecieć, a także terminu podróży i okresów rezerwacji.
Oferta ma być skierowana przede wszystkim do osób pracujących zagranicą, którzy często podróżują.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

10 niezwykłych plaż w Wielkiej Brytanii. Nie trzeba jechać nad morze

38°C w Wielkiej Brytanii. Czy szkoły zostaną zamknięte z powodu upałów?

38°C w Wielkiej Brytanii. Czy podczas fali upałów można odmówić pracy?

Nawet 40°C w Wielkiej Brytanii. Dlaczego taki upał jest bardziej uciążli…

Fala upałów zamyka kolejne szkoły w Wielkiej Brytanii. Lista placówek wc…

To miasteczko uznano za jedno z najlepszych miejsc do życia w Wielkiej B…

Pilne: Czerwony alert przed upałami w Wielkiej Brytanii. Zagrożenie dla …
