Wiadomości
3-letnia dziewczynka chodziła sama po ulicy. Matka zostawiła ją w domu i poszła do pracy
Policja otrzymała doniesienie o dziecku chodzącym samotnie po ulicy Okement Drive w Wolverhampton.
Policja otrzymała doniesienie o dziecku chodzącym samotnie po ulicy Okement Drive w Wolverhampton.
Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zastali na ulicy 3-letnią dziewczynkę, która chodziła sama po ulicy.
Do zdarzania doszło we wtorek 26 listopada około godziny 9.30.
Policjantom udało się odnaleźć dom dziewczynki, jednak się okazało, że w domu nikogo nie było.
Policji udało się w końcu zlokalizować matkę dziecka, okazało się, że kobieta zostawiła dziewczynkę samą w domu i poszła do pracy.
Rzecznik West Midlands Police poinformował, że matka wróciła do domu, a dziecko jest bezpieczne i ma się dobrze. Nie dokonano żadnych aresztowań.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Corbyn przedstawił dowód na to, że rząd prowadził tajne negocjacje z USA ws. NHS | Czytaj następny artykuł: 75-latka przez 3 godziny leżała na chodniku i czekała na karetkę |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: fala upałów potrwa dłużej. Met Office podało dokładny t…

Czy Wielką Brytanię czekają kolejne fale upałów? Eksperci mają niepokoją…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Wielka Brytania ma poważny problem z migrantami. Zniknęło ponad 50 tys. …

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają średnio 473 GBP z HMRC

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami – oszuści stracą prawo jazdy

Pilny komunikat dla klientów supermarketów w Wielkiej Brytanii. Wycofano…
