Wiadomości
Pilne: Intruz na terenie szkoły. Dzieci musiały chować się pod stołami
Dzieci z jednej ze szkół w Balck Country musiały się chować pod stołami po tym, jak na dachu zobaczono mężczyznę.
Szkoła katolicka Stuart Bathurst Catholic High School & Sixth Form mieszcząca się na Wood Green Road w Wednesbury uruchomiła procedurę bezpieczeństwa zadawaną procedurą lockdown.
Po zobaczeniu niezidentyfikowanego mężczyzny na dachu szkoła zablokowała wszystkie drzwi, a dzieci musiały się schować pod stołami i oczekiwać na przyjazd policji.
Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 12.15.
Rzecznik West Midlands Police powiedział: "Policje wezwano do szkoły Stuart Bathurst tuż po 12.15 po tym, jak zobaczono mężczyznę na dachu”.
"Szkoła zainicjowała procedurę lockdown jako środek ostrożności, wszyscy uczniowie są bezpieczni. W żadnym momencie nie było niebezpieczeństwa i nikt w szkole nie był zagrożony".
"Policja nie znalazła mężczyzny, który był na dachu, obecnie funkcjonariusze przeglądają nagrania telewizji przemysłowej".
W oświadczeniu wydanym w serwisie twitter kilka minut później szkoła poinformowała, że intruz został aresztowany.
There has been a lockdown @stuartbathurst due to an intruder on site who has been arrested. This has now ended and all students and staff are safe.
— Stuart Bathurst (@stuartbathurst) November 21, 2019
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
Rzadka moneta 50p sprzedana za prawie 250 GBP. Kolekcjoner zapłacił 495 …
Ceny zakupów w Wielkiej Brytanii mogą być nawet dwukrotnie wyższe przez …
Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla Polaków w Wielkiej Brytanii
Zatrzymanie w sprawie brutalnego morderstwa Polaka w Wielkiej Brytanii. …
Wielka Brytania: od dziś ogromne zmiany w podróżach do UE. Co warto wied…
Wielka Brytania: ogromne opóźnienia na granicy z Francją. Nowe kontrole …