Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Polska pokonała Izrael 4:0

Cztery zwycięstwa w czterech meczach, to bilans spotkań piłkarzy Jerzego Brzęczka w meczach eliminacyjnych Euro 2020.

W poniedziałek (10.06) reprezentacja Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie pokonała Izrael 4:0.

Na listę strzelców w 35. minucie wpisał się Krzysztof Piątek i tym samym wyprowadził biało-czerwonych na prowadzenie.

W 56. minucie meczu było już 2:0, bramkę z rzutu karnego zdobył Robert Lewandowski.

Na kolejnego gola kibice reprezentacji Polski nie musieli długo czekać.

Kamil Grosicki w 59. minucie spotkania wpakował piłkę do siatki.

W 84. minucie meczu bramkarza gości pokonał Damian Kędzior i było już 4:0.

Polska prowadzi w tabeli grupy G kwalifikacji do Euro 2020 z kompletem czterech zwycięstw.

Źródło:x-news