Wiadomości
Mężczyźni próbowali uprowadzić dwie 14-latki w Acocks Green – policja prosi o pomoc
Policja poszukuje mężczyzn, którzy z ulicy w Acocks Green próbowali uprowadzić dwie 14-latki.
Policja poszukuje mężczyzn, którzy z ulicy w Acocks Green próbowali uprowadzić dwie 14-latki.
Do zdarzenia doszło 3 maja o koło 18:15. Dziewczęta szły do domu ze szkoły wzdłuż Station Road, kiedy zauważyły, podejrzaną furgonetkę.
Samochód odjechał i zatrzymał się, chwilę później pojawili się dwaj mężczyźni i próbowali wciągnąć dziewczyny do środka.
Według informacji jakie podaje Birmingham live mężczyźni mieli maski na twarzach.
Nastolatki krzyczały wołały o pomoc dzięki temu usłyszał je przechodzień, który pomógł dziewczynom i odstraszył napastników.
Mężczyźni uciekli białą furgonetką w kierunku Warwick Road.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Numer referencyjny przestępstwa to: 20BE/105825X/19.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Polacy masowo opuszczają Wielką Brytanię. Powroty do ojczyzny napędzają …
Miliony klientów sieci komórkowych w UK mogą otrzymać do 104 GBP. Ruszył…
Wielka zmiana w Birmingham: mieszkańcy dostaną cztery pojemniki na śmiec…
HMRC zyskało wgląd w aktywność w sieci. Kontrole mogą uderzyć w tysiące …
Pełna lista dni bank holiday w Wielkiej Brytanii w 2026 roku: Jak podwoi…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać tysiące funtów z HMRC za dono…
Atak zimy w Wielkiej Brytanii. Śnieg możliwy nawet w Birmingham – progno…







