Wiadomości
Ciało kobiety znalezione w domu w Solihull
W domu na Richmond Road w Solihull znaleziono martwą kobietę. Jej ciało zostało znalezione w poniedziałek 24 września około godziny 13.00.
W domu na Richmond Road w Solihull znaleziono martwą kobietę. Jej ciało zostało znalezione w poniedziałek 24 września około godziny 13.00.
West Midlands Police początkowo oświadczyła, że jej śmierć jest traktowana jako podejrzana.
Po kilku godzinach policja jednak zmieniania oświadczenie, według nowego oświadczenia śmierć kobiety nie jest już traktowana jako podejrzana ale będzie traktowana jako niewyjaśniona.
Dom w którym znaleziono 40-letnią kobietę został ogrodzony taśmą policyjną.
W ostatnim oświadczeniu rzecznik policji powiedział: "Policja została wezwana w poniedziałek 24 września, na Richmond Road w Olton, po otrzymaniu zgłoszenia o znalezieniu ciała 40-letniej kobiety.
Śmierć kobiety nie jest już traktowana jako podejrzana, ale pozostaje niewyjaśniona. Detektywi badają okoliczności śmierci kobiety, a eksperci medycyny sądowej badają obecnie tę sytuację.”
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
Wielka Brytania oferuje darmowe urządzenia do oszczędzania energii dla o…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach emerytalnych. Nawet …
Ceny w supermarketach w Wielkiej Brytanii rosną najszybciej od ponad rok…