Wiadomości
28 września największy strajk w historii Ryanaira. Odwołane będą też loty z UK i Polski
Piloci oraz personel pokładowy Ryanaira zapowiedzieli kolejny 24-godzinny strajk na 28 września 2018 roku.
Piloci oraz personel pokładowy Ryanaira zapowiedzieli kolejny 24-godzinny strajk na 28 września 2018 roku.
W strajku wezmą udział pracownicy pięciu krajów: Włoch, Hiszpanii, Belgii, Portugalii i Holandii.
Według rzecznika belgijskich związków zawodowych pilotów i personelu Ryanair - tego dnia ma zostać odwołane loty.
Mimo tego że strajkować będą piloci oraz personel pokładowy z Włoch, Hiszpanii, Belgii, Portugalii i Holandii, to odwołane zostaną także niektóre loty z i do Polski oraz z i do Wielkiej Brytanii.
Związki zawodowe domagają się wyższych płac i poprawy warunków pracy pilotów i personelu pokładowego.
Związki twierdzą, że firma Ryanair nie zaproponowała pracownikom satysfakcjonującej oferty w sprawie płac i warunków pracy. Ryanair twierdzi jednak, że propozycje są uczciwe i że akcja strajkowa jest bezpodstawna
Zgodnie z zapowiedzią pasażerowie odwołanych lotów zostaną o tym poinformowani e-mailem lub SMS-em. Zostanie im zaoferowana zmiana terminu lotu lub zwrot opłaty za bilet.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Zmiany obejmą miliony osób

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

Wielka Brytania i świat przygotowują się na potężne El Niño. ONZ wydała …

Zakuli w kajdanki umierającego 18-letniego Henry’ego Nowaka. Nowe nagran…

Ryanair tnie kolejne trasy. Zmiany obejmują Wielką Brytanię

Ryanair odwołał 100 lotów. Linia lotnicza wydała pilne oświadczenie

Brytyjski dostawca energii wypłaci rekompensaty dla tysięcy klientów. W …
