Wiadomości
13-latek i 14-latek aresztowani pod zarzutem usiłowania zabójstwa nastolatka w Handsworth
Dwaj chłopcy w wieku 13 i 14 lat zostali aresztowani pod zarzutem usiłowania zabójstwa nastolatka w Handsworth.
16-letni chłopak został raniony w Handsworth Park.
27 sierpnia około godziny 18:40 chłopak został przewieziony do szpitala, gdzie przebywa do dziś. Według informacji jakie podała policja chłopak został dźgnięty nożem w plecy i ma przebite płuco.
15-letnia dziewczyna, która była z nastolatkiem również odniosła niewielkie obrażenia, ale policja na razie nie ujawnia szczegółów w jaki sposób doznała obrażeń.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Aresztowano mężczyznę podejrzanego o zamordowanie matki i córki w Solihull | Czytaj następny artykuł: Motocyklista dźgnięty nożem w plecy, następnie aresztowany w szpitalu |
Gorące Tematy

Pierwsza taka sytuacja w historii Wielkiej Brytanii. Nowe dane nie pozos…

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat w sprawie polskich p…

Brytyjska sieć piekarni po 109 latach ogłasza upadłość i zamyka wszystki…

Ryanair wprowadza poważne zmiany jeszcze przed wakacjami. Pasażerowie mo…

Wielka Brytania podnosi poziom zagrożenia terrorystycznego. Padł pilny a…

Aldi, Tesco i inne supermarkety wydają pilne alerty. Klienci muszą spra…

Lot Ryanaira do Wielkiej Brytanii nagle przekierowany 150 mil od celu. L…