Wiadomości
Met Office ostrzega przed burzami, powodziami, zamknięciami dróg i przerwami w dostawie prądu

Temperatury w Wielkiej Brytanii znowu rosną, a większość mieszkańców wyspy przygotowuje się na kolejny gorący i słoneczny weekend.
Temperatury w Wielkiej Brytanii znowu rosną, a większość mieszkańców wyspy przygotowuje się na kolejny gorący i słoneczny weekend.Dziś jest ostatni dzień w większości szkół i wielu mieszkańców przygotowuje się do wyjazdów na wakacje.
Met Office ostrzega przed jednak burzami, powodziami, zamknięciami dróg i przerwami w dostawie prądu, które mogą wystąpić dziś wieczorem i pokrzyżować wakacyjne plany.
Najtrudniejsze warunki pogodowe wystąpią w południowo-wschodniej Anglii, gdzie zmiana pogody pojawi się najszybciej
Potem deszcze i burze przesuną się na południe.
Według zapowiedzi prognostyków , deszcze i burze ominą Birmingham.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Książę George skończył pięć lat. Jak zmieniał się przez ten czas? | Czytaj następny artykuł: Wystawa martwych ciał w Birmingham: Lekarze wzywają do zbadania przyczyny śmierci |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii mogą otrzymać do 70 GBP. Jest ważn…

Setki zatrzymań w West Midlands. Home Office nasila kontrole nielegalnyc…

DWP zmienia częstotliwość wypłat świadczenia dla jednej grupy w UK

Zamieszki w Wielkiej Brytanii. Tłum próbował wedrzeć się do domów azylan…

Piąta fala upałów uderzy w Wielką Brytanię. Temperatura może wzrosnąć do…

Wielka Brytania szykuje dużą zmianę dla Aldi i Lidla. Skorzystać mogą kl…