Wiadomości
Bracia w ciągu 7 miesięcy włamali się do 61 domów
Dwaj bracia trafili do więzienia za włamania do ponad 60 domów w całym regionie Midlands, w ciągu zaledwie siedmiu miesięcy.Włamywacze Patrick Joseph Connors, lat 23, i Miles Luke Connors, lat 18, najczęściej wywarzali drzwi aby dostać się do domów.
Ich celem padały domy w West Midlands, Staffordshire i Warwickshire.
Bracia zostali aresztowani w lutym tego roku, gdy podróżowali autostradą samochodem, marki Vauxhall Insignia, na fałszywych numerach rejestracyjnych.
Obaj przyznali się do ponad 61 włamań, kradzieży biżuterii oraz samochodów.
Patrick został skazany na cztery lata więzienia, a Miles spędzi w więzieniu dwa lata.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mężczyzna strzelił z broni palnej w autobusie w Birmingham | Czytaj następny artykuł: Trzy osoby oskarżone o usiłowanie zabójstwa kierowcy w Small Heath |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Od 31 lipca zmieniają się przepisy dla właścicieli psów

Wielka Brytania: Jeden błąd może podnieść koszt ubezpieczenia na całe ży…

Trzecia fala upałów w Wielkiej Brytanii. Tym razem problemem będzie nie …

Supermarkety w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów. „Nie j…

Kolejne polskie lotnisko znosi limit płynów. Skorzystają także podróżni …

Ryanair wprowadza ułatwienie na 3 lotniskach w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania: nawet 2672 GBP w lipcu. Cztery świadczenia z DWP i HMRC