Wiadomości
Wycofano zarzuty przeciwko dwóm mężczyznom oskarżonym o gwałt 15-latki.
Zarzuty przeciwko dwóm mężczyznom oskarżonym o gwałt 15-latki w Witton zostały wycofane.15-latka twierdziła że została dwukrotnie zgwałcona przy dworcu kolejowym Witton w Birmingham. Policja traktowała oba gwałty jako oddzielne przypadki. Do zdarzenia miało dojść w nocy 25 lipca z wtorku na środę.
Według zeznań nastolatki, była ona z przyjacielem, gdy zbliżył się do niej mężczyzna, który przemocą zaciągnął ją do ustronnej części stacji, gdzie zgwałcił ją. Wkrótce potem dziewczyna szukająca pomocy zatrzymała mijający samochód i została zaatakowana i zgwałcona ponownie przez kierowcę.
Policja aresztowała w tej sprawie 2 mężczyzn. Mohammed Ismaeel, 22, z Deykin Avenue, Birmingham i Khurram Rahi, 27, z Rosefield Road, Smethwick, zostali oskarżeni o gwałt.
Dziś Detektywi prowadzący dochodzenie w sprawie dwóch odrębnych gwałtów 15-letniej dziewczynki w Birmingham zostali poinformowani, że zarzuty zostały wycofany a sprawa umorzona.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Nastolatek oskarżony o gwałt i morderstwo 14-letniej Litwinki w Wolverhampton | Czytaj następny artykuł: Kobieta zaatakowana w londyńskim metrze, bo mówiła po hiszpańsku |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zmienia zasady na granicach. Rząd wycofuje się z kontrow…

Wielka Brytania ostrzega przed podróżami do popularnych krajów. Nowe zal…

Samolot Ryanair lecący do Wielkiej Brytanii zatrzymany przez komornika. …

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …

Wielka Brytania: monetą sprzed ponad 2000 lat zapłacono za przejazd auto…

Ceny paliw w Wielkiej Brytanii rosną najmocniej od 18 miesięcy. Rachel R…