Wiadomości
Oszust, który wyłudził zasiłek, nie trafi do więzienia

Zasiłkowy oszust, który pobierał dodatek dochodowy pomimo posiadania drugiego domu, uniknął więzienia.
Zasiłkowy oszust, który pobierał dodatek dochodowy pomimo posiadania drugiego domu, uniknął więzienia.52-letni Mohammed Hussain z Lupin Road został oskarżony o podanie fałszywych danych w celu uzyskania pomocy socjalnej. Nigdy nie wspomniał, że posiada dom znajdujący się w Watson Green w Dudley. Nieruchomość była wynajmowana.
Od momentu ostatniego przesłuchania, Hussain oddał państwu całą przyznaną mu kwotę w wysokości £15028.
Podczas wczorajszej rozprawy odbywającej się przed Wolverhampton Crown Court mężczyznę skazano na 36 tygodni więzienia, ale za kratkami spędziłby tylko miesiąc. Wyrok jest w zawieszeniu na jeden rok. Protokolant Abigail Nixon powiedziała, że 52-latek uniknął pobytu w zakładzie karnym, ponieważ oddał całą kwotę i nigdy wcześniej nie był za nic skazywany.
Hussain musi dodatkowo odpracować bezpłatnie sto godzin. Ma na to rok czasu.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Policja poprosi o pomoc w identyfikacji znalezionej nastolatki | Czytaj następny artykuł: KFC zamknęło części swoich restauracji, bo zabrakło im kurczaków |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozważa ograniczenia dla kierowców. Możliwy limit 50 mph…

Wielka Brytania podnosi Universal Credit od kwietnia 2026. Oto pełna lis…

Wielka Brytania wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Grożą im nieo…

Anglia otwiera najdłuższą pieszą trasę nadmorską świata – ma 2689 mil

Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 200 GBP dodatku bezpośre…

Wielka Brytania może podnieść wiek emerytalny nawet do 75 lat

Ryanair ostrzega pasażerów. Tego popularnego przedmiotu lepiej nie wkład…