Wiadomości
Setki domów w Birmingham bez prądu po pożarze podziemnego kabla

Setki mieszkańców Northfield w Birmingham zostało tymczasowo pozbawionych elektryczności w wyniku pożaru podziemnego kabla. Płomienie wydobywały się spod chodnika.
Setki mieszkańców Northfield w Birmingham zostało tymczasowo pozbawionych elektryczności w wyniku pożaru podziemnego kabla. Płomienie wydobywały się spod chodnika.Do pożaru skrzynki przyłączeniowej doszło w czwartek około godziny 19:30. Rozprzestrzeniające się płomienie ognia były widoczne wzdłuż Long Bow Road w Shenley Fields.
Około czterystu domów znajdujących się na Green Meadow Road, Long Bow Road oraz na okolicznych ulicach nie miało prądu aż do wczesnych godzin porannych. Załoga strażaków z Bournbrook Fire Station rozstawiła kordon bezpieczeństwa, a inżynierowie z Western Power Distribution pracowali nad rozwiązaniem problemu.
Do godziny 9:45 około trzystu domów nie miało dostępu do internetu oraz telewizji kablowej.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Policja zablokowała część jednej z ulic w Perry Common | Czytaj następny artykuł: Mgła opanowała Wielką Brytanię - Met Office wydaje ostrzeżenie |
Gorące Tematy

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…

Benefity zamiast pracy. W Wielkiej Brytanii 10 mln osób zgłasza niepełno…

Wielka Brytania planuje pobierać podatek, zanim jeszcze zarobisz. Ogromn…

Jakie są realne dochody w Wielkiej Brytanii? Najnowsze dane zaskakują

Funt gwałtownie traci na wartości. Nowe dane z Wielkiej Brytanii zaskocz…

9-letnia dziewczynka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Aresztowano nastol…

Wielka Brytania: tysiące kierowców niesłusznie ukaranych. Mandaty za nad…