Wiadomości
Taksówka wjechała w przechodniów w Londynie

W środę po południu w Covent Garden w Londynie taksówka wjechała w tłum ludzi.
W środę po południu w Covent Garden w Londynie taksówka wjechała w tłum ludzi.Do zdarzenia doszło w godzinach szczytu. Ludzie znajdujący się w pobliżu wpadli w panikę i zaczęli uciekać. Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i karetki pogotowia.
Rzecznik londyńskiej policji po zdarzeniu powiedział, że co najmniej cztery osoby zostały ranne. Kierowca taksówki został zatrzymany i współpracuje z funkcjonariuszami.
Policja poinformowała, że nie był to zamach terrorystyczny, a zdarzenie traktuje jako poważną kolizję w ruchu drogowym.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: W szkole w Black Country zainstalowano kamery monitoringu w toaletach | Czytaj następny artykuł: Świąteczna ciężarówka coca-coli w Birmingham |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza zmiany na granicach. Rząd wycofuje się z kontr…

Pilne ostrzeżenie w Wielkiej Brytanii. Supermarkety proszą o zwrot produ…

Wielka Brytania podnosi płacę minimalną od 1 kwietnia 2026. Miliony prac…

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania: prawie milion właścicieli domów czeka szok kosztów. Rat…

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …

Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 200 GBP dodatku bezpośre…