Wiadomości
Polak przyznał się do zamordowania swojej byłej dziewczyny

23-letni Grzegorz Kosiec przyznał się do zamordowania w Londynie swojej byłej dziewczyny.
23-letni Grzegorz Kosiec przyznał się do zamordowania w Londynie swojej byłej dziewczyny. 20-letnia Karolina Chwiluk została śmiertelnie ugodzona nożem w maju we wschodnim Londynie.20-letnia Polka zamordowana w Londynie przez byłego chłopaka
4 maja Polka poszła odwiedzić swoich znajomych, z którymi mieszkał jej były chłopak. Między parą wywiązała się bójka wtedy Grzesiek Kosiec ugodził ją nożem. Kiedy dwójka pozostałych domowników, 42-letnia kobieta i 24-letni mężczyzna stanęli w jej obronie, ich również ugodził nożem. Ugodzona 25 razy w głowę, ręce i twarz Karolina Chwiluk zmarła na miejscu.
Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji. Następnie próbował zbiec z kraju, jednak po 2 dniach został złapany. Podczas policyjnego przesłuchania, Kosiec przyznał się do zasztyletowania kobiety oraz do ranienia 24-letniego Dawida Czerwiwskiego i 42-letniej Moniki Fijak. Mężczyźnie grozi dożywocie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Brytyjski sąd zgodził się na ekstradycję Polaka zamieszanego w porwanie modelki | Czytaj następny artykuł: Beata Szydło spotkała się z Theresą May |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: fala upałów potrwa dłużej. Met Office podało dokładny t…

Czy Wielką Brytanię czekają kolejne fale upałów? Eksperci mają niepokoją…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Wielka Brytania ma poważny problem z migrantami. Zniknęło ponad 50 tys. …

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają średnio 473 GBP z HMRC

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami – oszuści stracą prawo jazdy

Pilny komunikat dla klientów supermarketów w Wielkiej Brytanii. Wycofano…