Wiadomości
Para uprawiała seks na pokładzie samolotu Ryanaira
Samolot wylatywał z Manchesteru o godzinie 20:20. Godzinę po starcie kobieta usiadła okrakiem na swoim partnerze i zaczęła uprawiać z nim seks. Para najwidoczniej nie była świadoma tego, że ktoś ją nagrywa. Pasażerowie mówią, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna byli bardzo pijani.
21-latek, który sfilmował ten incydent powiedział, że był zszokowany tym, co robi para - pisze Metro. Pochodzący z Preston świadek dodaje, że siedzenie obok kłopotliwych pasażerów zajmowała kobieta. W pewnym momencie wstała i spytała, czy może zostać przesadzona w inne miejsce. Po około 20 minutach od zdarzenia, ktoś złożył skargę na zachowanie podróżnych, ale załoga samolotu nie zareagowała.
Irlandzki przewoźnik potwierdził, że prowadzi dochodzenie w tej sprawie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Wielka Brytania zmienia zasady świadczeń. Nowe przepisy DWP już obowiązu…

Wielka Brytania przywróci paszporty dla psów i kotów. Rząd ujawnił szcze…

Dramatyczne sceny na pokładzie samolotu z UK. Pilot obezwładnił pasażera

Wielka Brytania uruchamia nowe wsparcie dla młodych. Rząd wzoruje się na…

Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie opłaty 8 GBP. Trwa dochodzenie

Niebezpieczny start samolotu EasyJet. Śledczy ujawnili, co poszło nie ta…