Wiadomości
Prezydent Andrzej Duda chce referendum konstytucyjnego.

Nadszedł czas na debatę konstytucyjną. W 2018 roku naród powinien się wypowiedzieć co do przyszłości ustrojowej swojego państwa - powiedział w środę w trakcie uroczystości na Placu Zamkowym w Warszawie prezydent Andrzej Duda. Przemawiając w południe na Placu Zamkowym w Warszawie w czasie głównych uroczystości w 226.
Nadszedł czas na debatę konstytucyjną. W 2018 roku naród powinien się wypowiedzieć co do przyszłości ustrojowej swojego państwa - powiedział w środę w trakcie uroczystości na Placu Zamkowym w Warszawie prezydent Andrzej Duda. Przemawiając w południe na Placu Zamkowym w Warszawie w czasie głównych uroczystości w 226. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja Andrzej Duda powiedział, że nadszedł czas na debatę konstytucyjną nie tylko z udziałem elit i polityków.– Chcę, aby w sprawie konstytucji Rzeczypospolitej w przyszłym roku, roku 100-lecia niepodległości, odbyło się referendum – mówił prezydent Duda i zapowiedział „debatę konstytucyjną nie tylko z udziałem elit i polityków”. – Polacy mają prawo się wypowiedzieć, czy konstytucja obowiązująca od 20 lat powinna zostać zmieniona.
Źródło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 48-latka z Walsall udawała własną śmierć, by otrzymać 140 tys. funtów z ubezpieczenia | Czytaj następny artykuł: 11 lat dla Polaka za zabicie rodaka z Birmingham |
Gorące Tematy

Reform UK chce dużej zmiany dla pracowników. Podatek od nadgodzin ma zni…

Fala upałów: Dlaczego 33°C w Wielkiej Brytanii jest bardziej uciążliwe n…

Wielka Brytania może wrócić do UE szybciej niż wielu się spodziewa. W Br…

Polacy masowo opuszczają Wielką Brytanię. Najnowsze dane pokazują wyraźn…

Dramatyczne chwile na pokładzie samolotu do UK. Pilot zasłabł w czasie l…

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje 80 godzin darmowego pr…

Wielka Brytania: Ambasada organizuje nowy dyżur paszportowy. Rejestracja…