Wiadomości
10 miesięcy więzienia za pobicie profesora, który mówił po niemiecku w tramwaju

Sąd skazał mężczyznę na 10 miesięcy więzienia za pobicie profesora, który rozmawiał w tramwaju po niemiecku. Sam profesor wnioskował o łagodniejszą karę, by czyn został uznany za naruszenie nietykalności ze względu na nienawiść na tle narodowościowym lub rasowym. Sąd uznał inaczej i potraktował to jako chuligański wybryk. Oskarżony wyraził skruchę i tłumaczył, że wszystkiemu winny był alkohol.
Sąd skazał mężczyznę na 10 miesięcy więzienia za pobicie profesora, który rozmawiał w tramwaju po niemiecku. Sam profesor wnioskował o łagodniejszą karę, by czyn został uznany za naruszenie nietykalności ze względu na nienawiść na tle narodowościowym lub rasowym. Sąd uznał inaczej i potraktował to jako chuligański wybryk. Oskarżony wyraził skruchę i tłumaczył, że wszystkiemu winny był alkohol.Profesor UW rozmawiał po niemiecku w tramwaju, został zaatakowany
Sąd uznał inaczej i potraktował to jako chuligański wybryk. Oskarżony wyraził skruchę i tłumaczył, że wszystkiemu winny był alkohol.
Źródło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozważa ograniczenia dla kierowców. Możliwy limit 50 mph…

Wielka Brytania: prawie milion właścicieli domów czeka szok kosztów. Rat…

Wielka Brytania podnosi płacę minimalną od 1 kwietnia 2026. Miliony prac…

Pilne ostrzeżenie w Wielkiej Brytanii. Supermarkety proszą o zwrot produ…

Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 200 GBP dodatku bezpośre…

Dwa dodatki po 150 GBP dla osób w Wielkiej Brytanii. Rząd potwierdza wsp…

Wielka Brytania cieplejsza niż Ibiza. Nadchodzi nawet 20°C – możliwy naj…