Wiadomości
Zepchnął niepełnosprawną na wózku na tory

Młody mężczyzna poznał 72-latkę na dworcu w Częstochowie. Miał jej pomóc podczas podróży do Leszna. Gdy dotarli na miejsce zepchnął kobietę na wózku inwalidzkim na tory, potem uderzał ją kamieniem w głowę.
Młody mężczyzna poznał 72-latkę na dworcu w Częstochowie. Miał jej pomóc podczas podróży do Leszna. Gdy dotarli na miejsce zepchnął kobietę na wózku inwalidzkim na tory, potem uderzał ją kamieniem w głowę.Kobieta z urazami głowy i złamaniami żeber trafiła do szpitala. 33-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej został zatrzymany. Grozi mu dożywocie. Najbliższy czas spędzi na oddziale psychiatrycznym, biegli chcą sprawdzić, czy podczas ataku nie był niepoczytalny.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Kolejna fala upałow nadciąga nad Wielką Brytanię. Synoptycy wskazują dok…

Czy Wielką Brytanię czekają kolejne fale upałów? Eksperci mają niepokoją…

Szkoły w Wielkiej Brytanii ostrzegają rodziców. Za złamanie tej zasady g…

Terminy wypłat Universal Credit, benefitów i emerytur w lipcu 2026. DWP …

Ryanair zwiększa liczbę lotów z Wielkiej Brytanii. Więcej połączeń także…

Rodzice w Wielkiej Brytanii mogą zwiększyć przyszłą emeryturę, nawet gdy…

Właściciele domów w Wielkiej Brytanii mogą zaoszczędzić 400 GBP. Nationw…