Wiadomości
Likwidacja obozowiska "pod Stalingradem" w Paryżu

Wczoraj rano paryska policja przystąpiła do likwidacji dzikiego obozowiska uchodźców w pobliżu pl. Stalingradzkiego. Doszło do przepychanek z funkcjonariuszami.
Wczoraj rano paryska policja przystąpiła do likwidacji dzikiego obozowiska uchodźców w pobliżu pl. Stalingradzkiego. Doszło do przepychanek z funkcjonariuszami.Od czasu zamknięcia obozu w Calais przy pl. Stalingradzkim zamieszkało ok. 3000 imigrantów. Teraz mają zostać rozlokowani w obozach w całej Francji.
Źródło:x-news.pl
Data utworzenia: sobota, 05 listopada 2016 07:00
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Świąteczna ciężarówka coca-coli w Birmingham | Czytaj następny artykuł: Niezidentyfikowany gaz drażniący rozpylony w szkole dla uchodźców w Hamburgu |
Gorące Tematy

Pilne ostrzeżenie dla Polaków jadących do Wielkiej Brytanii. Są problemy…

Potężne opady śniegu nadciągają nad Wielką Brytanię. Nawet 30 cm śniegu …

Ryanair tnie połączenia. Zmiany uderzą w popularne kierunki

Śnieg zamyka lotnisko, szkoły i drogi w regionie Birmingham

Mobilne punkty odbioru odpadów w Birmingham. Terminy i miejsca na począt…