Wiadomości
A. Duda: Nie ma zgody na żadne kwoty i przymusowe przesiedlanie uchodźców

- Nie ma zgody na żadne kwoty i przymusowe przesiedlanie uchodźców - tak na konferencji kończącej szczyt prezydentów Grupy Wyszehradzkiej mówił Andrzej Duda.
- Nie ma zgody na żadne kwoty i przymusowe przesiedlanie uchodźców - tak na konferencji kończącej szczyt prezydentów Grupy Wyszehradzkiej mówił Andrzej Duda.Prezydent zaznaczył, że do państw należących do Grupy migranci nie przejeżdżają na stałe, co różni je od krajów Europy Zachodniej. Jednocześnie przypomniał, że państwa Wyszehradzkie opowiadają się za przyjęciem przez Unię Europejską elastycznej polityki solidarności w zakresie rozwiązywania kryzysu migracyjnego.
Źródło:x-news.pl
Data utworzenia: niedziela, 16 października 2016 07:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ponad połowa Brytyjczyków nie odpowiedziała poprawnie na proste pytania dotyczące finansów | Czytaj następny artykuł: Dzisiaj Great Birmingham Run 2016 |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…

Ryanair ogłasza nowe trasy z siedmiu lotnisk w Wielkiej Brytanii. Bilety…

Nowe przepisy w Wielkiej Brytanii. Bez brytyjskiego paszportu możesz nie…

„Szkolna wojna” w Sutton Coldfield. Szkoły ostrzegają rodziców, policja …

Wielka Brytania. Duża sieć supermarketów ogłasza wycofanie popularnej ry…

Wielka Brytania: 8 kluczowych zmian finansowych w 2026 roku. Niższe rach…

Tajne kody w supermarketach w Wielkiej Brytanii. Te oznaczenia pomagają …