Wiadomości
Pokazywanie środkowego palca i rzucanie tabletem, czyli burzliwa debata sejmowa o ustawie ws. TK

Późnym wieczorem w Sejmie odbyła się burzliwa debata m.in. na temat nowej Ustawy o Trybunale Konstytucyjnym.
Późnym wieczorem w Sejmie odbyła się burzliwa debata m.in. na temat nowej Ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. - Ryba psuje się od głowy, a wy od góry psujecie i drenujecie państwo polskie - mówił poseł PO Arkadiusz Myrcha.W pewnym momencie inny poseł Platformy, Tomasz Cimoszewicz, zauważył, że Piotr Pyzik z PiS pokazuje środkowy palec. - Środkowego palca nie można pokazywać w tej izbie! O, znowu pokazuje! Jeszcze do buzi go wkłada! - krzyczał Cimoszewicz, po czym ze zdenerwowania uderzył tabletem w ławę sejmową. - Bardzo się cieszę, że do buzi, a nie do nosa i bardzo proszę o dokończenie wypowiedzi pana posła - odpowiedział prowadzący obrady wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński.
PiS zapowiada poparcie w głosowaniu niemal wszystkich poprawek zgłoszonych przez Senat do nowej Ustawy o TK.
Źródło: x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mężczyzna spadł z najwyższego piętra w centrum handlowym Bullring | Czytaj następny artykuł: Taksówkarz z Wolverhampton jechał drogą pod prąd |
Gorące Tematy

Pięć najbardziej dochodowych fachów w Wielkiej Brytanii. Przychody sięga…

DWP ogłasza nowe kontrole kont bankowych w Wielkiej Brytanii. Banki będą…

Moneta 50 pensów wystawiona za ponad 37 tys. funtów

Loty do Krakowa i Gdańska z Birmingham. Zimowe połączenia popularnej lin…

Siedem osób zginęło w tragicznym wypadku w Wielkiej Brytanii. Wśród ofia…

W Wielkiej Brytanii trwa poszukiwanie zwycięzcy loterii. Do odebrania 1 …

Uchodźca zaatakował nożem przed supermarketem w Birmingham. Potem uciekł…