Wiadomości
Pół roku więzienia dla Białostoczanina za znieważenie rodziny Hindusa

Pół roku więzienia bez zawieszenia za zamieszczony w internecie obraźliwy film na temat Hindusa i jego żony-Polki. Na taką karę sąd rejonowy w Białymstoku skazał Adama Cz.
Pół roku więzienia bez zawieszenia za zamieszczony w internecie obraźliwy film na temat Hindusa i jego żony-Polki. Na taką karę sąd rejonowy w Białymstoku skazał Adama Cz.
Mężczyzna był oskarżony o publiczne znieważenie obywatela Indii z powodu jego przynależności narodowej. Adam Cz. z wyrokiem się nie zgadza i zapowiada apelację. Z decyzji sądu zadowolona jest rodzina żony pokrzywdzonego.
TVN24/x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Kobieta urodziła na chodniku przy sklepie Primark | Czytaj następny artykuł: Morderca skazany na dożywocie uciekł z więzienia |
Gorące Tematy

Księżyc zasłoni niemal całe Słońce nad Wielką Brytanią

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje darmowy prąd i 12 000 …

„Stoozing” może przynieść nawet 5000 GBP rocznie. Na czym polega ta meto…

Premier Wielkiej Brytanii zapowiada serię zmian. Mają obniżyć koszty życ…

Wielka Brytania może wrócić na jednolity rynek UE. Andy Burnham otrzymał…

Jet2 potwierdza zasadę 4,5 godziny na 12 lotniskach w Wielkiej Brytanii

Morderstwo w Sutton Coldfield. Mężczyzna zginął od ciosów nożem