Wiadomości
Bójka imigrantów w Calais
Uczestnicy bijatyki używali kijów, prętów i kamieni. Na miejsce wysłano brygadę antyterrorystyczną oraz policję CRS, szkoloną do rozpędzania nielegalnych manifestacji.
Według miejscowych władz w ostatnich dniach można mówić o wzrastającym napięciu wśród imigrantów. Ma to być związane z decyzją sądu w Lille o podjęciu kroków uniemożliwiających powstanie nowej „Dżungli” – nielegalnego obozu dla uchodźców.
Obecnie w Calais nadal przebywa od 400 do 600 imigrantów.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rynek nieruchomości w Wielkiej Brytanii na krawędzi załamania | Czytaj następny artykuł: Mieszkaniec Birmingham podejrzany o przygotowywanie zamachu zatrzymany na lotnisku |
Gorące Tematy

51-letnia Polka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Poruszające oświadczeni…

Tysiące klientów w Wielkiej Brytanii otrzymają zwrot pieniędzy. Nie trze…

Wielka Brytania i UE przyspieszają reset relacji po Brexicie. Padła konk…

Nowe zasady podróży po UE. Zmiany odczują pasażerowie Ryanaira, easyJet,…

Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z UK. Pasażer stracił 1000 GBP, samolot…

Linie lotnicze wydają pilne ostrzeżenie dla podróżnych. Chodzi o bagaż

HMRC wstrzyma wypłaty 117 GBP miesięcznie. Ważny termin upływa z końcem …