Wiadomości
17-latka potrącona na chodniku – policja apeluje do świadków i sprawcy

Policja z Birmingham opublikowała nagranie z wypadku, który miał miejsce pod koniec stycznia. Sprawca zbiegł, a poszkodowana trafiła do szpitala.
Policja z Birmingham opublikowała nagranie z wypadku, który miał miejsce pod koniec stycznia. Sprawca zbiegł, a poszkodowana trafiła do szpitala.28 stycznia około godziny 18:30 wracająca z zakupów 17-letnia dziewczyna szła przez Bromsgrove Street w Birmingham rozmawiając ze swoją matką. W pewnym momencie z bocznej uliczki na chodnik wjechał samochód i potrącił nastolatkę. Kierujący pojazdem nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. Ofiarę przewieziono do szpitala. Nadal tam przebywa.
W związku z tym wypadkiem West Midlands Police poszukuje ciemnego auta marki BMW 5. Przedstawiciel policji podaje, że nastolatka doznała poważnych obrażeń szyi i głowy. Ciągle jest w szoku po tym, co się stało. Śledczy proszą, by zgłosił się do nich każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia o kontakt na numer 101. Apelują również bezpośrednio do kierowcy, aby zrobił co należy i sam oddał się w ręce stróżów prawa.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozważa ograniczenia dla kierowców. Możliwy limit 50 mph…

Wielka Brytania podnosi Universal Credit od kwietnia 2026. Oto pełna lis…

Wielka Brytania wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Grożą im nieo…

Anglia otwiera najdłuższą pieszą trasę nadmorską świata – ma 2689 mil

Wielka Brytania może podnieść wiek emerytalny nawet do 75 lat

Ryanair ostrzega pasażerów. Tego popularnego przedmiotu lepiej nie wkład…

Niepokojące ognisko zapalenia opon mózgowych w Wielkiej Brytanii. Władze…