Wiadomości
British Airways ponownie uruchomi połączenia z lotniska w Birmingham
British Airways ogłosiło, że wraca na lotnisko w Birmingham. Wiosną uruchomi cztery połączenia do popularnych wśród turystów letnich kurortów.Od maja samoloty British Airways będą kursowały do trzech hiszpańskich miejsc – Malagi, Ibizy oraz do Palma de Mallorca, a także do włoskiej Florencji.
Loty będą się odbywały na pokładach 98-osobowych Embraerów 190, które mają przestronne kabiny i podwójne siedzenia, dzięki czemu pasażerowie będą mogli wybrać, czy chcą siedzieć przy oknie, czy przy przejściu.
Nowe kierunki będą obsługiwane raz w tygodniu, w weekendy.
Ostatni lot British Airways z Birmingham odbył się w 2007 roku. Potem oddział podróży regionalnych tego przewoźnika został sprzedany firmie Flybe.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Już za tydzień „One Day Without Us” – strajk imigrantów | Czytaj następny artykuł: Tysiące mieszkańców Birmingham obudzonych przez sygnał alarmowy dochodzący z BT Tower |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii mogą otrzymać do 70 GBP. Jest ważn…

Setki zatrzymań w West Midlands. Home Office nasila kontrole nielegalnyc…

Zamieszki w Wielkiej Brytanii. Tłum próbował wedrzeć się do domów azylan…

Birmingham Airport wydaje pilny komunikat. Problemy z bagażami pasażerów

Piąta fala upałów uderzy w Wielką Brytanię. Temperatura może wzrosnąć do…

Lot Ryanair z Wielkiej Brytanii nagle przekierowany. Linia wydała oświad…