Wiadomości
Czterech mężczyzn groziło pistoletem parze spacerującej po Sutton Park
Córka byłego profesjonalnego krykiecisty została rzekomo zaatakowana podczas spaceru w Sutton Park.Były gracz drużyny Warwickshire County Cricket Paul Smith twierdzi, że grupa mężczyzn poruszająca się na rowerach górskich groziła jego 20-letniej córce, gdy ta spacerowała wraz z psem i swoim chłopakiem po Clifton Road w Sutton Park. Sportowiec poinformował, że jeden z bandytów przyłożył kobiecie pistolet do głowy, a kolejny próbował wyciągnąć nóż. Zaatakowanej parze udało się uciec w kierunku Wyndley Gym, a mężczyźni odjechali w głąb parku.
Smith powiedział w rozgłośni Radio WM, że jest zszokowany tym, iż policja nie podała do publicznej wiadomości informacji o październikowym incydencie w Sutton Park.
West Midlands Police potwierdza, że 26 października otrzymała zawiadomienie od mężczyzny, który donosił, że on i jego dziewczyna zostali zaatakowani przez czterech opryszków poruszających się na rowerach górskich. Funkcjonariusze przeprowadzali rozmowy z mieszkańcami okolicznych domów i przejrzeli nagrania z kamer monitoringu, jednak żadna nie uchwyciła podejrzanych.
Data utworzenia: piątek, 02 grudnia 2016 08:34
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Bieg Świętych Mikołajów | Czytaj następny artykuł: Tragedia w cyrku w Egipcie - lew zabił trenera |
Gorące Tematy

Pierwsza taka sytuacja w historii Wielkiej Brytanii. Nowe dane nie pozos…

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat w sprawie polskich p…

Brytyjska sieć piekarni po 109 latach ogłasza upadłość i zamyka wszystki…

Ryanair wprowadza poważne zmiany jeszcze przed wakacjami. Pasażerowie mo…

Wielka Brytania podnosi poziom zagrożenia terrorystycznego. Padł pilny a…

Aldi, Tesco i inne supermarkety wydają pilne alerty. Klienci muszą spra…

Lot Ryanaira do Wielkiej Brytanii nagle przekierowany 150 mil od celu. L…