Wiadomości
W weekend zamknięta będzie Aston Expressway
W najbliższy weekend kierowców poruszających się po Birmingham czekają kolejne utrudnienia, bowiem droga A38 Aston Expressway będzie zamknięta na czas remontu.Trasa łącząca zjazd szósty z M6 na Spaghetti Junction z centrum Birmingham zostanie zamknięta dziś o godzinie 20:00. Ponowne otwarcie nastąpi w poniedziałek o 6:00. To już trzeci z siedmiu zaplanowanych weekendowych remontów tej drogi.
Prace będą się odbywały na odcinku pomiędzy Dartmouth Circus, a skrzyżowaniem z autostradą. Zablokowane będą też rampy wjazdowe na autostrady na Dartmouth Circus, Salford Circus i Park Circus. Odcinek łączący M6 z Tyburn Road i Lichfield Road będzie zamknięty. Dużych korków należy się spodziewać na pobliskich drogach, planowane są również objazdy.
Remonty te są częścią większego projektu konserwacji dróg, który potrwa do świąt Bożego Narodzenia. W jego ramach planowane są nocne zamknięcia poszczególnych tras oraz ograniczenia w poruszaniu się po niektórych pasach ruchu.
Data utworzenia: piątek, 05 sierpnia 2016 07:47
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Aktywiści z Black Lives Matter sparaliżowali lotnisko w Birmingham i Heathrow | Czytaj następny artykuł: Szkodliwe skutki "tymczasowych tatuaży" czarną henną |
Gorące Tematy

Wielka Brytania buduje zupełnie nowe miasteczko. Tysiące domów i pełna i…

Pasażerowie nie wierzyli własnym oczom. Martwa kobieta wniesiona na pokł…

Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP zapowiada spotkania „tw…

Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręczn…

Popularna linia lotnicza ogłasza 8 tras z UK. W tym z Birmingham do Gdań…

Tysiące kierowców utknęło w Dover. Problemy z IT powodują kolejki na gra…

Wielka Brytania: Mało znany program obniża rachunki za energię o 230 GBP