Wiadomości
Śmiertelny wypadek na Birmingham Road w Walsall – sprawca aresztowany
Do wypadku doszło wczoraj przy Birmingham Road. 17-letnią ofiarę przewieziono do Queen Elizabeth Hospital, ale pomimo wysiłków lekarzy zmarła. 42-letniego sprawcę wypadku aresztowano na miejscu zdarzenia.
Posterunkowa Julie Lyman z Collision Investigation Unit prosi wszystkich świadków wypadku o zgłoszenie się na policję i złożenie zeznań. Z funkcjonariuszami można się skontaktować dzwoniąc pod numer 101.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polak skazany na dożywocie za zamordowanie rodaka | Czytaj następny artykuł: NHS chce dać 3 tysiące funtów dla przyszłych matek |
Gorące Tematy

Wielka Brytania podnosi Universal Credit od kwietnia 2026. Oto pełna lis…

Wielka Brytania: DWP wypłaci dodatek 194 GBP tygodniowo, niezależnie od …

Anglia otwiera najdłuższą pieszą trasę nadmorską świata – ma 2689 mil

Wielka Brytania wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Grożą im nieo…

Wielka Brytania może podnieść wiek emerytalny nawet do 75 lat

Ryanair ostrzega pasażerów. Tego popularnego przedmiotu lepiej nie wkład…

Pełna lista dni bank holiday w 2026 roku w Wielkiej Brytanii