Wiadomości
Zobacz film – samolot zjechał z pasa i zatrzymał się na trawie
Pasażerowie samolotu z Niemiec, który w niedzielę po godzinie 14:00 wylądował w Birmingham najedli się strachu po tym, jak maszyna gwałtownie zboczyła z pasa i zatrzymała się na trawniku.Na zdjęciu zrobionym przez pasażera innego samolotu widać, jak Airbus A320 z 98 osobami na pokładzie jest otoczony przez służby ratunkowe. Samolot chwilę wcześniej przyleciał z niemieckiego Paderborn. Wylądował prawidłowo, ale podczas kołowania z niewiadomych przyczyn zboczył z trasy.
Rzeczniczka prasowa Birmingham Airport mówi, że nikomu z obecnych na pokładzie Airbusa A320 nic się nie stało. Incydent nie spowodował też zakłóceń w pracy lotniska.
Dodano 26.02.2016 10:30
Wczoraj na Youtube użytkownik flugsnug zamieścił film pokazujący to lądowanie z tego. Zobaczcie sami.
Data utworzenia: poniedziałek, 22 lutego 2016 07:06
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Pacjenci oddziału A&E szpitala w Londynie usłyszeli, że o ile nie umierają, mają iść do domów | Czytaj następny artykuł: Wyrok za obraźliwe komentarze na Facebooku |
Gorące Tematy

Wielka Brytania kończy z pracą na całe życie. Rząd ogłasza duże zmiany d…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. DWP potwierdza ważną zmianę

51-letnia Polka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Poruszające oświadczeni…

Reform UK zapowiada nowy podatek dla firm zatrudniających cudzoziemców

Wielka Brytania i UE przyspieszają reset relacji po Brexicie. Padła konk…

Najlepsze nadmorskie miasteczko w Anglii? To miejsce potrafi zachwycić

Duży bank w Wielkiej Brytanii obniża oprocentowanie kredytów hipotecznyc…