Wiadomości
Narkomani wyrzucają zużyte strzykawki w pobliżu szkoły w Wolverhampton
St Luke's Garden, który znajduje się niedaleko St Luke's Primary School stał się miejscem, gdzie narkomani wyrzucają zużyte strzykawki. Dziesiątki z nich można znaleźć porozrzucanych w trawie – o sprawie pisze Express and Star.
Każdego dnia setki rodziców i uczniów przechodzą przez park w drodze do szkoły. W ubiegłym tygodniu nauczyciele informowali ich o problemie i zalecali ostrożność.
W okolicy znajdują się trzy apteki, w których narkomani mogą bezpiecznie oddawać zużyte strzykawki i otrzymać nowe.
Data utworzenia: poniedziałek, 28 września 2015 13:50
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rośnie liczba zwolenników wyjścia z UE - więcej osób chce ją opuścić, niż pozostać | Czytaj następny artykuł: Wybory do Sejmu i Senatu - ruszył elektroniczny spis wyborców MSZ |
Gorące Tematy

Wielka Brytania kończy z pracą na całe życie. Rząd ogłasza duże zmiany d…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. DWP potwierdza ważną zmianę

Który supermarket ma najlepsze pieczywo w Wielkiej Brytanii? Wynik testu…

Reform UK zapowiada nowy podatek dla firm zatrudniających cudzoziemców

Wielka Brytania i UE przyspieszają reset relacji po Brexicie. Padła konk…

Duży bank w Wielkiej Brytanii obniża oprocentowanie kredytów hipotecznyc…

Wielka inwestycja w Wielkiej Brytanii. Powstanie 5 tys. nowych miejsc pr…