Wiadomości
Dwóch nastolatków aresztowanych w sprawie zabójstwa Polaka z Handsworth
Wczoraj policja aresztowała dwóch nastolatków w związku z morderstwem Łukasza Furmanka. Wczoraj, tuż przed godziną 1 nad ranem, policja aresztowała dwóch nastolatków - w wieku 18 i 19 lat - obaj są mieszkańcami dzielnicy Handsworth.
Zostaną oni przesłuchani pod zarzutem zamordowania 24-letniego Furmanka i próby zabicia 31-letniego mężczyzny, który pozostaje w szpitalu w stanie krytycznym.
W niedzielę nad ranem służby medyczne zostały wezwane do Handsworth po tym, jak przechodzień zgłosił, że zauważył na ulicy dwóch nieprzytomnych i zranionych mężczyzn. Zdarzenie miało miejsce o 3:10 przy Grove Lane, w pobliżu Holly Road. Pomimo ogromnych wysiłków policji i sanitariuszy, Łukasza nie udało się uratować.
Pomimo aresztowań policja w dalszym ciągu prosi o pomoc osoby, które mogą wiedzieć coś na ten temat, o kontakt pod 101 lub anonimowo z Crimestoppers pod 0800 555 111.
Data utworzenia: sobota, 06 czerwca 2015 07:17
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Dodatek 300 GBP trafi na konta bankowe tysięcy mieszkańców Wielkiej Bryt…

Wielka Brytania: Alarm i nagły powrót samolotu Ryanair. Linia lotnicza w…

Wielka Brytania wprowadza limit opłat u weterynarzy. Właściciele zwierzą…

Wielka Brytania zmienia zasady dla kont bankowych. Nowe prawo od 28 kwie…

Wiosenna fala ciepła nadciąga do Wielkiej Brytanii. Temperatury osiągną …

Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręczn…

Wielka Brytania: pilne posiedzenie sztabu kryzysowego Cobra. Rząd ostrze…