Wiadomości
500 miejsc pracy w nowym centrum dystrybucyjnym Lidl w Wednesbury

Władze sieci Lidl ogłosiły, że jeszcze w tym roku – późnym latem lub wczesną jesienią, rozpocznie się budowa nowego centrum dystrybucyjnego w Wednesubry.
Dzięki tej inwestycji pracę w najbliższych miesiącach otrzyma 500 osób. Budynek będzie miał powierzchnię prawie 42 tys. m2 (równowartość sześciu pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej) i jest traktowany jako początek przyszłej ekspansji sieci. Nowe centrum dystrybucyjne będzie obsługiwało sklepy znajdujące się w regionie.
Inwestycja powstanie przy autostradzie M6, w pobliżu zjazdu dziewiątego.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wielki Tydzień w Polskiej Parafii w Birmingham | Czytaj następny artykuł: EE rozdaje darmowe mobilne ładowarki do telefonów |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: dodatkowy bank holiday w czerwcu. Powód zaskoczy wielu …

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Zmiany obejmą miliony osób

Wielka Brytania i świat przygotowują się na potężne El Niño. ONZ wydała …

Wielka Brytania planuje ogromne zmiany dla właścicieli psów i kotów. Pod…

Podróżni z Wielkiej Brytanii muszą przygotować się na duże zmiany. UE po…

Zakuli w kajdanki umierającego 18-letniego Henry’ego Nowaka. Nowe nagran…

Policja ujawnia najgorsze miejsca w Birmingham. Te dzielnice mają najwię…