Wiadomości
Meteorolodzy przewidują wyjątkowo chłodny marzec i bardzo ciepły początek kwietnia

Synoptycy podali wczoraj pierwsze prognozy dotyczące przedłużonego, wielkanocnego weekendu. Są one bardzo obiecujące.
Synoptycy podali wczoraj pierwsze prognozy dotyczące przedłużonego, wielkanocnego weekendu. Są one bardzo obiecujące. Zanim jednak doczekamy się ciepłych dni, czeka nas chłodniejszy niż zwykle marzec. Meteorolodzy informują, że dziś w północno-zachodniej Anglii może spaść nawet 5 cm śniegu. Długoterminowa prognoza pokazuje, że poniedziałkowy poranek nie będzie wyjątkiem i w ciągu marca można się spodziewać opadów śniegu i mrozu.
Temperatura w nadchodzącym tygodniu będzie niższa niż tradycyjnie o tej porze roku. W niedzielny wieczór termometry wskazywały 0 stopni Celsjusza, a w poniedziałkowy czeka nas delikatny przymrozek (-1 stopnień).
Jednak chłodny marzec powinien zostać wynagrodzony nam poprzez bardzo ładny kwiecień. Na początku tego miesiąca w wielu regionach kraju temperatura osiągnie 20 stopni Celsjusza. Jeszcze lepiej ma być w maju. Meteorolodzy przewidują nawet 27 stopni. Daje to nadzieję na ciepłe i suche lato.
Data utworzenia: poniedziałek, 02 marca 2015 06:46
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Unia Europejska chce wycofania żarówek halogenowych | Czytaj następny artykuł: German Market odwiedziła rekordowa liczba osób |
Gorące Tematy

Reform UK chce dużej zmiany dla pracowników. Podatek od nadgodzin ma zni…

Sześć najbiedniejszych obszarów Anglii znajduje się w Birmingham. Nowe d…

Nowe zasady wjazdu do Wielkiej Brytanii zaskakują podróżnych. ETA nie za…

Wielka Brytania może wrócić do UE szybciej niż wielu się spodziewa. W Br…

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje 80 godzin darmowego pr…

Polacy masowo opuszczają Wielką Brytanię. Najnowsze dane pokazują wyraźn…

Dramatyczne chwile na pokładzie samolotu do UK. Pilot zasłabł w czasie l…