Wiadomości
Apel policji o pomoc w ujęciu gwałciciela
Do ataku doszło 8 lutego o po godzinie 4 nad ranem przy Pershore Road, kilka metrów od domu ofiary. Osiemnastolatka została zaatakowana przez wysokiego mężczyznę pochodzenia azjatyckiego. Mężczyzna miał dosyć jasną karnacje, pociągłą twarz i miał około 20 lat. Ubrany był w szary podkoszulek z kapturem. Polica posiada jego DNA jednak nie może dopasować do żadnego profilu.
Oficer Gavin McGrath powiedział: "Nagranie CCTV nie jest najlepszej jakości, jednak być może ktoś jest w stanie rozpoznać tego człowieka, chociaż by po tym jak biegnie. Młoda dziewczyna, przeszła ogromną gehennę i musimy złapać osobę odpowiedzialną za ten czyn i zapobiec, aby nie skrzywdził kogoś innego."
Jeśli posiadasz jakieś informacje zadzwoń pod 101 lub anonimowo na Crimestoppers 0800 555 111.
Data utworzenia: piątek, 06 czerwca 2014 16:53
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: W Birmingham 84 tysiące dzieci żyje w ubóstwie | Czytaj następny artykuł: Kradzież toreb za 10p będzie kosztować podatników £5000 |
Gorące Tematy

Paszport ważny, a mimo to odmowa lotu. Kolejny problem podróżnych w Wiel…

Wielka Brytania. DVLA szykuje ważną zmianę dla kierowców. Nowy system od…

Wielka Brytania wprowadza zakaz wożenia osób ubiegających się o azyl tak…

Kolejny brytyjski dostawca internetu znika z rynku po 26 latach. Klienci…

Bank Anglii podejmie trudną decyzją. Jej skutki odczują miliony mieszkań…

Podróżni z Wielkiej Brytanii ostrzegani przed rezerwacjami Ryanaira. Ost…

Nowy system kontroli granic UE już powoduje chaos. Ostrzeżenie przed wie…