Wiadomości
Bójka przed sklepem w Birmingham, po odwołaniu premiery butów Nike
Przed sklepem Size? w centrum Birmingham, przed którym w kolejce czekały dziesiątki osób wybuchła dziś masowa bójka.
Przed sklepem Size? w centrum Birmingham w Wielkiej Brytanii, przed którym w kolejce czekały dziesiątki osób wybuchła dziś masowa bójka.
Od wczesnych godzin porannych dziesiątki osób ustawiły się w kolejce przed sklepem mieszczącym się na Lower Temple Street, aby zdobyć nowe buty Nike.
Premiera „kto pierwszy, ten lepszy” została nagle odwołana, bo pracownicy sklepu powiedzieli, że zbyt wiele osób czeka w kolejce, a na stanie sklepu jest tylko dziewięć par butów.
Spowodowało to duży chaos, który nagle przerodził się w masową bójkę.
Nagranie opublikowane w Internecie uchwyciło moment walki, pokazując kilku młodych mężczyzn wymieniających ciosy.
W pewnym momencie mężczyzna upada na podłogę i zostaje kopany i uderzony przez kilku innych.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania zaczyna odbierać prawa do pobytu obywateli UE po Brexici…

Trzy duże banki w Wielkiej Brytanii wypłacają klientom 40 GBP. Sprawdź, …

Najnowsze zasady bagażu podręcznego i duty free w Ryanair, easyJet, TUI …

Wielka Brytania i podróże do UE: nowe kontrole odcisków palców już obowi…

Wielka Brytania: Primark uruchamia pierwszą aplikację. Klienci sprawdzą …

Wielka Brytania: moneta 50p wystawiona na eBay za ponad 8000 GBP. Eksper…

Wielka Brytania: najtańsze taryfy za prąd i gaz. Rachunki niższe nawet o…
