Wiadomości
17-latek skazany na dożywocie za morderstwo kolegi ze studiów
| Adam Muhammad |
17-letni Adam Muhammad został skazany na dożywocie za morderstwo 18-letniego Hazrata Umara w Bordesley Green.
17-letni Adam Muhammad został skazany na dożywocie za morderstwo 18-letniego Hazrata Umara w Bordesley Green.Chłopak został śmiertelnie ugodzony nożem w klatkę piersiową, ponieważ Muhammad „miał pretensje” za to że Umar „obraził go i spoliczkował”.
Do zdarzenia doszło na Norwood Road w Bordesley Green, 25 lutego około godziny 14.00.
Na miejscu pojawiły się służby ratownicze oraz policja, niestety nic nie można było zrobić, aby go uratować, nastolatek został uznany za martwego na miejscu zdarzenia.
17-latek przyznał się do morderstwa i został skazany na dożywocie, o wcześniejsze zwolnienie będzie się mógł starać po 14 latach i trzech miesiącach.
Pomimo to że skazany jest nieletni, sąd wyraził zgodę na publikacje jego wizerunku oraz imienia i nazwiska.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Policja z Solihull zatrzymała mężczyznę, który porwał dziecko | Czytaj następny artykuł: Przeprowadzono sekcję zwłok Polaka znalezionego martwego w domu w Tamworth |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: 10,6 mln funtów czeka na właściciela. Do odbioru został…

Polska ambasada wydała pilne przypomnienie dla Polaków jadących do Wielk…

Nowe zasady paszportowe w Wielkiej Brytanii od 25 lutego 2026. Rodzice d…

W Wielkiej Brytanii może zabraknąć owoców i warzyw. Supermarkety pod ros…

Miliony właścicieli PlayStation w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać do 162…

Wielka Brytania: Jak zwiększyć kwotę wolną od podatku do £18 570? HMRC w…

Zmiana czasu w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w 2026 roku…
