Wiadomości
Dwóch mężczyzn ranionych nożem na ścieżce przy kanale w Erdington
Dwóch mężczyzn zostało ranionych nożem na ścieżce przy kanale w Erdington.
Dwóch mężczyzn zostało ranionych nożem na ścieżce przy kanale w Erdington.
Do zdarzenia doszło w Erdington, blisko mostu na Forge Lane tuż przed 19:00 w poniedziałek 15 kwietnia.
Mężczyźni szli ścieżką biegnącą wzdłuż kanału kiedy z tunelu wzszedł napastnik z nożem i zażądał od nich telefonów i portfeli.
Poszkodowani zaczęli uciekać, jednak napastnik ich dogonił i podczas gdy próbowali się bronić zostali ranieni nożem w ręce.
Gdy zaczął grozić że poderżnie im gardła, oddali mu swoje pieniądze i napastnik uciekł .
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Numer referencyjny przestępstwa to: 2146 z 15 kwietnia.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mężczyzna zginął w wypadku w Bilston | Czytaj następny artykuł: W Birmingham powstała pierwsza niebieska ścieżka rowerowa |
Gorące Tematy

Nowe przepisy w Wielkiej Brytanii. Bez brytyjskiego paszportu możesz nie…

Ryanair ogłasza nowe trasy z siedmiu lotnisk w Wielkiej Brytanii. Bilety…

Wielka Brytania uruchamia pierwszą elektrownię geotermalną produkującą p…

Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii spadną w kwietniu 2026. Ofgem po…

Wielka Brytania: 8 kluczowych zmian finansowych w 2026 roku. Niższe rach…

Najlepsze i najgorsze linie lotnicze 2026. Ryanair i Wizz Air ostro reag…

Niepokojące dane o młodych w Wielkiej Brytanii - prawie milion bez pracy
