Wiadomości
Nawigacja z telefonu komórkowego zaprowadziła rowerzystów na M6
Dójka nastoletnich rowerzystów korzystając z nawigacji dostępnej dla telefonów komórkowych wjechała na autostradę M6.18-latkowie podążali za wskazówkami na popularnej aplikacji nawigacyjnej, która zabrała ich z lokalnych dróg do A38M, na Spaghetti Junction i na tętniącą życiem M6.
Na szczęście rowerzyści zostali zauważeni przez funkcjonariuszy z Central Motorway Policing Group, którzy sprowadzili ich z autostrady na bezpieczną drogę.
Policjanci udostępnili zdjęcie rowerzystów na Twitterze:
"Och, drodzy, ci rowerzyści zdecydowali się na popularną aplikację nawigacyjną, która wysłała ich na A38M, a następnie na M6!”
"To nie była przygoda, której szukali."
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Samochód wjechał w bariery przed brytyjskim parlamentem, są ranni | Czytaj następny artykuł: Polka pobita w Tipton - „syn pobiegł do sąsiadów walił w drzwi że zabiją mu mamę” |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zmienia prawo pracy. Chorobowe od pierwszego dnia i nowe…

Pierwsze mieszkanie w Wielkiej Brytanii bez depozytu. Nowa hipoteka traf…

Wielka Brytania zmienia zasady wjazdu. Od 25 lutego nowe przepisy dla po…

200 GBP wsparcia w styczniu 2026. Gospodarstwa domowe mają ostatnie dni …

Nowe zasady bagażu w 2026 roku. Jet2, easyJet i Ryanair zaostrzają reguł…

DWP wydaje pilne ostrzeżenie: od kwietnia 2026 tysiące osób stracą świad…

Wielka Brytania zaskoczona nowymi danymi: odnotowano wzrost powyżej prog…